Aktualności

Sklep z materacami Matres

Chcesz samodzielnie zaprojektować swoje łóżko sypialniane? W naszym salonie jest to możliwe! Niższe, wyższe, krótsze, dłuższe, szersze, węższe… U nas dostaniesz dokładnie takie łóżko, jakiego potrzebujesz. Termin realizacji wynosi do 4 tygodni, a dodatkowo w cenie otrzymasz usługę transportu, wniesienia i montażu. Jako jedyni w Gdańsku posiadamy w ofercie łóżka z wymienną tapicerką i z funkcją ścielenia. Kupując łóżko w komplecie z materacem zyskasz nawet do 20% rabatu na materac – zapraszamy do naszego salonu!

Przeprowadzacie się do nowego domu i kompletujecie wyposażenie sypialni? A może po prostu wasz materac ma już swoje lata i wymaga wymiany? W sklepie z materacami Matres znajdziecie szeroką gamę produktów, dzięki którym zagwarantujecie sobie spokojny sen i zdrowy kręgosłup. Oferujemy materace:

✅ piankowe,
✅ sprężynowe,
✅ lateksowe,
✅ dziecięce,
✅ posłaniowe.

Aktualnie w specjalnych, promocyjnych cenach proponujemy materace Curem (https://www.curem.pl/) oraz materace hybrydowe. Przyjdź do naszego salonu i odbierz swój rabat 10%, 15%, a nawet 20%! Tworzymy także ściany z paneli tapicerowanych – wystarczy pokazać nam swój projekt ściany, a my zajmiemy się realizacją.

Interesuje Cię jakiś produkt i znalazłeś go taniej w innym sklepie? Skontaktuj się z nami – przebijemy każdą cenę! 😃 Jeżeli szukasz jakiegoś modelu i nie znalazłeś go akurat w naszej ofercie – zapytaj, a być może uda nam się go sprowadzić specjalnie dla Ciebie i to w cenie niższej niż u konkurencji!

Nie wiesz, jak dojechać do naszego sklepu z materacami? Poniżej instrukcja:

Gdańsk Zaspa ul: Hynka 27 od Galerii Bałtyckiej – przez most w stronę Galerii ETC – za drugimi światłami –  obok wind i przejścia podziemnego, pierwszy salon po prawej stronie w ciągu zakładów mechanicznych i wulkanizacji.

Trasa do nas:
SKM Wrzeszcz – pieszo w stronę ETC ul: Rzeczypospolitej – ok. 7 minut
Autobus (linie 158/ 258/ 227) – przystanek ul: Skarżyńskiego –  i w stronę ul: Rzeczypospolitej – dojście z przystanku ok. 4 minuty
Linia 127 – przystanek Rozstaje – pieszo ok. 3 minut
Tramwaj 2, 4, 5, 8,  (przystanek  Rzeczypospolitej) – w stronę Galerii Bałtyckiej –  dojście z przystanku ok. 6 minut