telefon: +48 532 683 255 e-mail: salon@matres.com.pl

O nas

MATRES – Materace i łóżka w Gdańsku

Mały  salon  z wielkimi możliwościami….

Jesteśmy rodzinnym salonem z łóżkami i materacami w Gdańsku. Panuje u nas rodzinna i luźna atmosfera.  W naszym salonie możecie Państwo przyjrzeć się dokładnie profilowi materaca, czyli z czego jest zbudowany( posiadamy przekroje materacy), a także przetestować materace i łóżka.
Pomożemy w doborze odpowiedniego materaca/ łóżka do Państwa wymarzonej sypialni. Do każdego klienta podchodzimy z dużym szacunkiem i profesjonalizmem, każdego uważnie słuchamy by potem jak najlepiej dobrać dla niego materac lub łóżko.
Doradzamy i sprzedajemy ( właśnie w takiej kolejności), bardzo ważny asortyment dla naszego zdrowia i codziennego dobrego samopoczucia – mianowicie wygodne materace i łóżka.
Jeżeli odbieracie nowe mieszkanie, kupiliście dom, właśnie rozpoczynacie lub kończycie remont i planujecie zakup materaca ,łóżka, zacznijcie od Salonu Matres.
Zapraszamy do współpracy, Hotele, Pensjonaty, Projektantów Wnętrz, Gospodarstwa Agroturystyczne, osoby wynajmujące mieszkania.
Z nami zaoszczędzicie :

  • pieniądze ( z ceną zawsze się domówimy),
  • nerwy ( u nas zawsze jest dobry klimat),
  • czas ( szybko i profesjonalnie doradzimy, i dostarczymy materac, łóżko).

Wszystko po to, by maksymalnie poprawić komfort i wygodę Państwa snu!
Zadowolenie naszych Klientów jest dla naszym zadowoleniem 🙂

ZAPRASZAMY 🙂

Doskonała
Na podstawie 114 opinii
Renata Tworkowska
Renata Tworkowska
2024-01-31
Profesjonalna obsługa, doskonała jakość produktu, czas oczekiwania zgodny z umową. Polecam
Adrian Mischke
Adrian Mischke
2024-01-17
Profesjonalna, miła, rzetelna i nienachalna obsługa ze strony właściciela Pana Roberta. W salonie Metres zakupiliśmy materac Hilding Flamenco. Podziękowania za cierpliwość:)
Emilia Szczuko
Emilia Szczuko
2024-01-02
Wysoko profesjonalna obsługa, poświęcenie duuużo czasu dla przetestowania i trafnego wyboru, przez mega niezdecydowanych klientów, właściwego, bardzo wygodnego materaca. Bardzo dziękuję Panu Robertowi za wspaniałą opiekę, cierpliwość, rady oraz pomoc w zakupie tego idealnego 🙂 Serdecznie polecam!
Aga S.
Aga S.
2023-11-23
Profesjonalne doradztwo, miła i rzetelna obsługa - pan Właściciel bardzo zaangażowany w swoją pracę, z ciekawością pyta o oczekiwania co do materaca i uczciwie doradza w oparciu o bogate doświadczenie. Szczerze polecam:)
Filip Stachura
Filip Stachura
2023-11-18
Super obsługa, dobre ceny.
Dominika Walijewska
Dominika Walijewska
2023-11-08
Obsługa bez zarzutu, bardzo pomocni, profesjonalni i mili. Pan doskonale nam doradził! Rama łóżka oraz materac piękne i wygodne. Polecam 🙂
Paweł Jodlowski
Paweł Jodlowski
2023-11-03
Poraz drugi jestem klientem i poraz drugi w pełni zadowolony , rzetelnie wytłumaczone to co trzeba wiedzieć o materacu , indywidualne podejście do klienta, nie chce się wychodzić:) Polecam w 100%
Alicja
Alicja
2023-10-13
Jestem bardzo zadowolona z zakupu materaca. Pan w sklepie doskonale nam doradził 😀 polecam zakupy wszystkim, którzy chcą się wreszcie porządnie wyspać 😉